Hakkımızda

Aspek Mühendislik kuruluşundan itibaren sektörünün önde gelen firmalarından biri olma konumuna erişmek için çalışmaktadır. Çözüm üretici ve sistem kurucu bir firma olarak hedefimiz müşterilerimizin uçtan uca gereksinimlerini teknolojik yeniliklerle karşılamaktır.

Hedeflerimize erişebilmek üzere, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, çok hızlı şekillenen yeni teknolojiler hakkındaki bilgilerimizi sürekli güncelleştirmekte ve müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Aspek Mühendislik  ‘’Kriptolojik İşlemler’’ ve ‘’Güvenlik’’ üzerine çalışma ve  projeleri ODTÜ Uygulamalı Matematik Enstitüsü Kriptoloji Ana Bilim Dalı ve TC Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı gibi kurumlar tarafından desteklenmektedir. 
 2011 yılında kurulan firmamız zayıf akım sistemlerinde çözüm geliştiren, bir çok kamu ve özel kurumla proje yürüten, devamlılığı sağlayan,  güvenlik sistemleri alanında projeler ve çözümler geliştiren entegratör elektronik güvenlik şirketidir. 

Teklif Al

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile irtibat sağlayabilirsiniz.