Veri Merkezi Çözümleri

Kurum ve kuruluşların ihtiyaç duyduğu sunucu, depolama, yedekleme, istemci, iş istasyonları, baskı çözümleri, yüksek performanslı sunucu kümeleri ve benzeri donanımlar tarafımızca sağlanmakta ve  yetkinlik sahibi ekiplerimiz tarafından entegrasyonları gerçekleştirilerek müşterilerimize sunulmaktadır .

 

 

 

ASPEK, sektörün önde gelen donanım üreticileri ile işbirliği içerisinde çalışmak ve ürünleri kendi çözümlerine entegre etmektedir.

Gerçekleştirdiğimiz konsolidasyon çalışmaları neticesinde müşterilerimizin mevcut donanım, enerji ve montaj alanı gereksinimlerini en aza indirgeyerek sistem verimliliği ve yönetim kolaylığı sağlamaktayız. Konsolidasyon çalışmalarında gerekli olan çözüme en uygun, sanallaştırma, sunucu ve depolama teknolojisini kullanarak sizin için projelendiriyor ve uyguluyoruz.

Herhangi bir felaket durumunda sistemlerinizin devamlılığının sağlanması için kurulan ağ ve sistem altyapısı ile veri bütünlüğünüzü ve yedekliliğinizi sağlayan çözümleri kullanımınıza sunuyoruz. ASPEK olarak bu konuda çözümler tasarlıyor, danışmanlık hizmeti veriyor ve gerekli donanım yazılım entegrasyonu gerçekleştirmekteyiz.

Sunucu, depolama, masaüstü, yazılım sanallaştırma ve sanallaştırılan yapıların bulut ortamında yönetilmesini sağlayan çözümleri  entegre olarak sunmaktayız.

Bulut Bilişim ile beraber yeni bir teknolojik gelişme çağına giriliyor. Bulut Bilişim temel olarak maliyetlerin düşürülmesini, değişen iş gereksinimlerine hızlı cevap verebilmeyi ve karmaşıklığın azaltılmasını sağlar. Bu yeni dönemle beraber birçok önemli ve işinize değer katan değişiklik yaşanacaktır. Doğru teknolojiyi kullanarak, işletmenizin hemen hemen her yerden veriye ve işbirliği araçlarına anında erişmesini sağlayabilirsiniz. Bulut Bilişim, kurumsal uygulamalar ve sahip olduğunuz varlıklarla daha fazla verimlilik elde etmeyi mümkün kılıyor. Artık, istediğiniz bilgiye erişmek için sınırsız esneklik sağlayan bir çalışma ortamına sahip olabileceksiniz. Bilgiye olan ihtiyaç arttığında bu bilgiye erişmeye imkan tanıyan kaynaklar da artacak ve kesintisiz olarak bilgiye erişim devam edecektir. BT altyapı maliyetleri azalacak ve müşterilerinize verdiğiniz hizmetin kalitesi yükselecektir. BT Veri Merkezi’lerini artık daha kolay, daha hızlı, daha verimli ve daha az maliyetli bir şekilde yönetme imkanı olacaktır. Bilgiye erişimin artmasıyla beraber ihtiyaç duyulan güvenlik ve gizlilik ihtiyaçlarını yine Bulut Bilişim sayesinde en üst düzeyde gerçekleştirme olanağı olacaktır.

  • Sistem ve Veri Depolama Çözümleri,
  • Sanallaştırma,
  • Konsolidasyon,
  • Yedekleme Çözümleri,
  • Felaket Kurtarma Merkezleri,
  • İş istasyonları ve istemci çözümleri,
  • Baskı Sistemleri ( Hybrid Mail ),
  • Yüksek performanslı sunucu sistemleri,
  • Bulut Bilişim ve Uygulama Çözümleri,

Teklif Al

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile irtibat sağlayabilirsiniz.