Ağ ve Bilgi Güvenliği Çözümleri

 

Günümüzde giderek artan geniş bant iletişim ihtiyacına yönelik olarak geliştirilen yeni nesil iletişim sistemlerinin, aynı veri hattı üzerinden ses ve görüntünün aktardığı uygulamalar yaygınlaşmaktadır.

Bu sebeple, aynı hat üzerinden ses iletişimini sağlayan ve ölçeklenebilen IP tabanlı çözümler, son kullanıcılara kolaylık sağlamakta ve işletmelerin sürdürülebilir telekom maliyetlerini azaltmaktadır.

Teknolojik ihtiyaçlar ve rekabete dönük şirket giderlerinin azaltılması ihtiyacına yönelik beklentiler sebebiyle, geniş bant kullanımı ile hayatımıza giren sesli ve görüntülü haberleşme uygulamaları, yüksek kalitede ses ve yüksek çözünürlükteki görüntünün bir noktadan diğer noktaya aktarılmasını sağlayan çözümler kurumların vazgeçilmez ihtiyacı olmuştur. Bu ihtiyaca yönelik kullandığımız kişisel ya da kurumsal cihazlarımız, önce ses ve daha sonra görüntülü telefon uygulamalarından başlayıp masaüstü görüntülü telefonlar, video konferans ve telepresence çözümlerine uzanan bu süreçte, SEYAP olarak uçtan uca kurumsal çözüm sunmaktayız.

IP tabanlı Çağrı Yönetimi ve Yönlendirme sistemleri, çağrı merkezlerinden başlayarak kaliteli ses hizmeti sunulmasını, video konferans ve telepresence gibi diğer multimedya iletişim sistemleriyle entegre çalışmasını sağlamaktadır.

Ses çözümlerinin bir parçası olan IP telefon çözümleri,  ev ve iş ortamında kullanım kolaylığını en üst seviyeye çıkarmaktadır. IP telefonlar ile geleneksel telefon hizmetlerinin IP tabanlı sistemler üzerinden yüksek kalitede verilmesinin yanı sıra telefona bağlanan bir bilgisayar ile internet bağlantısı sağlanmaktadır.

Günümüzde hızla artan iş hacmi ile artık tüm firmalar, yurt dışındaki ortakları veya müşterileri ile doğrudan sesli bağlantıya geçme ihtiyacı hissetmektedirler. Simultane tercüme çözümleri, doğru bir teknik altyapıyla bu hizmetin yüksek kalitede verilmesini sağlamaktadır. SEYAP  olarak sizlere uçtan uca teknolojik çözümleri sunmaktayız.

Günümüzün değişen ve gelişen ekonomik ve teknolojik şartlarında artık başarılı olmak ve ilerlemek için iş ortaklarınızla ve müşterilerinizle herhangi gecikme olmadan işbirliği yapmalı ve en hızlı şekilde haberleşebilmelisiniz. Haberleşme denince ilk akla gelen bunun hızlı, kaliteli ve güvenli bir şekilde data, ses ve görüntünün gecikme ve kayıp olmadan hedefine ulaştırılmasıdır. Geleneksel  görüntü çözümlerinin yetenekleri sınırlı olduğundan, verimliliği düşük olmakta, zaman kaybına ve kalitesiz iletişime sebep olmaktadır. Bu dezavantajları ortadan kaldırmak için kullanılan Telepresence çözümleri, bir kurumun iletişim ihtiyaçlarını bütünleşik bir sistemde birleştirerek yüksek kaliteli ve uyarlanabilir bir ortamı uçtan uca güvenli hale getirmektedir. Telepresence çözümleri, günümüz teknolojisini kullanarak, kurumların ihtiyaç duyduğu kaliteli ve hızlı iletişim altyapısı sağlamaktadır. Yüksek kaliteli ses ve canlı görüntü ile aynı odadaymış gibi gerçek bir toplantı deneyimi sunan Telepresence sistemleri, etkileyici, yenilikçi ve kullanımı kolay uygulamaları, güvenli ve düşük toplam sahip olma maliyetiyle yatırımlarınızı korumanızı sağlamaktadır.

  • Ses Çözümleri,
  • Sesli ve Görüntülü Haberleşme Çözümleri,
  • Çağrı Yönetimi ve Yönlendirilmesi,
  • IP Telefon,
  • Simültane Tercüme Çözümleri,
  • Telepresence

Teklif Al

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile irtibat sağlayabilirsiniz.