Akıllı Video Sistemleri

Plaka Tanıma Sistemi

Plaka tanıma sistemlerini, güvenlik sistemlerinin bir parçası olarak kuruyor ve diğer güvenlik sistemleri ile entegrasyonunu sağlıyoruz.

Plaka tanıma sistemleri, araç giriş / çıkış bölgelerinde aktif olarak kullanılıyor. Bu sistemlerde, kamerayla elde edilen videolardaki plakaların sayı ve harflerini okuyan bir görüntü işleme teknolojisini kullanılıyor. Okunan plakalar kayıt altına alınabiliyor ve bariyerin açılması için kullanılabiliyor. Ayrıca bu sistemler kartlı geçiş kontrol sistemleri ile de entegre olarak kullanılabiliyor. Araç plakaları ve araç sahiplerindeki kartlar birlikte onaylatılarak geçişe izin veiliyor.  Araç plakası ve kartın birbirini tutmaması halinde, araç giriş ya da çıkış yapamaz. Bu entegrasyon araç hırsızlığına karşı da bir önlem olarak kullanılıyor

Araç Altı İzleme Sistemi

Araç altı izleme sistemleri, tehlike yaratabilecek maddelerin gizlice bina içine sokulmasını engellemek için araç kontrol noktalarına kuruluyor. Araçların geçişleri esnasında, hiçbir duraksama yapmalarına gerek olmadan, yüksek çözünürlüklü araç altı fotoğrafları elde edilip, anında inceleniyor,  hatta bu fotoğraflar kayıt altına alınarak daha önceki görüntüler ile karşılaştırılabiliyor.

Teklif Al

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile irtibat sağlayabilirsiniz.