Analog Video Sistemleri

İç ve dış mekanlarda güvenliği, dünyanın en başarılı kamera markalarıyla çözüyoruz.

Günümüzün en yaygın video güvenlik sistemi, analog kamera sistemleridir. SEYAP ELEKTRİL A.Ş olarak, analog kayıt cihazlarıyla kullanılabilecek her türlü koşula uygun, yüksek kalitede görüntü verebilen birçok farklı tür (dome, sabit ve hareketli) kamerayı müşterilerimize sunuyoruz. İç ve dış mekanlarda güvenliği, dünyanın en başarılı kamera markalarıyla çözüyoruz.
Analog sistemlerde, kameralardan gelen video sinyali, dijitale çevrilip Dijital Video Kaydedicileri (DVR) üzerinde saklanır. Artık endüstri standardı olarak kabul edilen Intellex serisinin özel video sıkıştırma teknolojisi ile elde edilen videolar, mahkemelerde delil olarak kabul ediliyor.

Çok kameralı analog kayıt sistemlerinde önemli bir gereksinim de güvenlik görevlisinin bütün kameralara hızlı bir şekilde erişebilmesidir. Bu amaçla kullanılan matriks değiştiriciler ve kamera kontrol aksesuarları sayesinde, güvenlik görevlileri bir kaç tuşa basarak istedikleri görüntüyü izleyebiliyor ya da hareketli kameraları kontrol edebiliyor.

Teklif Al

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile irtibat sağlayabilirsiniz.