Bulut Video Sistemleri

Müşterilerimiz için sunduğumuz sistemlerin, bugünün teknolojilerine kusursuz entegrasyonunu sağlıyoruz. Bununla birlikte, gelişmekte olan teknolojileri takip ediyor ve bu teknolojilerin yayılmasına, uzmanlığı ve tecrübesi gereği önayak oluyoruz.

IP ya da analog video kayıt sistemlerinde, kullanıcılar mutlaka bir kayıt edinmeli, bu cihazın ayarlarını ve bakımını yapmalıdır. Değişen ihtiyaçlarla birlikte sistem ek yatırımlara ihtiyaç duyar. Bulut bilişim merkezleri, dünyanın çeşitli yerlerinde kurulu olan büyük bilgisayarlardan oluşur. Bulut video sistemlerinde tüm kayıt sistemi, kurulum yapılan yerden uzakta, bir bilgi işlem merkezinde saklanır. Sistemin kullanıcıları, internet sayesinde dünyanın herhangi bir yerinden istedikleri verileri, güvenle bu bilgisayarlara yazar ya da bu bilgisayarlardan okurlar.

İletişim teknolojilerinin ve altyapılarının hızla yaygınlaştığı günümüzde “Cloud Computing” çözümleri her alanda kullanıcılarına yeni imkanlar sunar.

Bulut bilgi işlem merkezi, sistemin tüm ayar ve bakımını üstlenir. Bu sayede kullanıcılar, sadece kameraları kurup başka hiçbir yatırım yapmadan video kayıt sistemlerini kurmuş olur. Ayrıca bilgi işlem merkezlerinde bilgiler sürekli yedeklendiği için; yangın, su baskını gibi olumsuz durumlarda, kayıtlı görüntülerin kaybolması söz konusu değildir. Kayıt hizmetleri bilgi işlem merkezince sunulduğundan, değişen ihtiyaçlara uygun, hızlı ve etkin hizmet alınmasına olanak tanır.

Aspek Teknoloji, kullanıcılara bu hizmetleri doğrudan sunabildiği gibi, kendi network’lerini yaratmak isteyen kurumlara da bu hizmeti sağlıyor.

Teklif Al

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile irtibat sağlayabilirsiniz.