Solo A5 01ARA
Solo A5

SOLO A5 Duman Dedektörü Test Spreyi 

 

SOLO A5 günümüz yangın algılama sistemleri için çok önemli özellikler içerir. Çalışır durumda olması hayati önemde olan yangın alarm sistemlerinin testi de çok önemlidir. 

Yangın Alarm sisteminizin doğru çalıştığından emin olmanız, sistemin kurulması kadar önemlidir. 

Yangın Alarm sistemi kurulduktan sonra ,felaket gününe kadar kimsenin dikkatini çekmez.Her sene bütün sistemin çalışıp çalışmadığının testi gerekir.  

Yeni kurulmuş sistemlerin birçoğu hata ve yanlış montajlarla çalışmaz.Kurmuş olduğunuz sistemin işe yaradığını anlamanız bu pratik test sistemiyle mümkündür. 

Solo A5 Yangın Dedektörü test spreyi her marka ve model Yangın Duman Dedektörlerinin testinde kullanılabilir. 

İçindeki madde yanmaz ve patlamaz.Ancak muhafaza sıcaklık sınırları geçilirse yüksek basınç ,alüminyum kutuyu patlatabilir.   

 

Ürünjün Teknolojisi : Test Spreyinin içindeki partiküller,dedekötür üzerinde kalıcı bir etki bırakmadığı gibi, birkaç defa tatbik edilidğinde,dedektörün temizlenmesinide sağlar. 

Solo A5 aerosol test spreyi kullanıldığında ,ionize dedektörlerin hassasiyeti artacak ve 0.01 mikron ile 1 mikron arasındaki partikülleri algılayacaktır.  

Solo A5 Test Spreyinin içindeki partiküller 0.01 –10μm  arasındadır.Sigara dumanı oldukça küçük partiküllere sahip olduğundan ionize dedektörleri tarafından algılanması oldukça zordur.  

 

 

Alüminyum Basınçlı Test Spray Kutusu, günlük heryerde karşılaşabileceğimiz spreylerin benzeridir.Aerosol İtici gaz ve dedekötürü aktif eden madde olmak üzere iki ana maddeden oluşmuştur. 

Damlacık oluşturan sıvı madde,sentetik duman partiküllerinden imal edilmiştir. Bu duman partikülleri ,sağlığa zararsız,alev almayan,toksit madde içermeyen kalıcı iz ve tesir bırakmayan, bir süre sonra tamamen etkisini yitiren ve herhangi bir kalıntı bırakmayan maddeden üretilmiştir. 

Optik iyonize duman dedekötürünün algılayacağı madde ihtiva eder.Tamamiyle ozon tabakasına zarar vermeyecek gazlardan üretiliştir.Üstelik fiyatıda oldukça uygundur. 

Solo A5 Test Spreyi gerçek duman özelliklerinin tamamını içerir.Yapılan test yangında oluşacak partiküllerin tam bir kopyasıdır.Her bir dedektör ayrı ayrı test edilmelidir.Dedektör içindeki aerosol temizlenmeden ikinci bir test yapılmamalıdır. 

 

Solo A5 Test Spreyini uzun süre püskürtmek testin sağlıklı olmasına engel olur.Ayrıca uzun süre aerosol un dedektör içinde kalmasını sağlayarak,temizlenme süresini uzatır.sn yi geçilmemesi tavsiye olunur. 

 

Solo A5 250 ml Test Spreyi Özellikleri 

 

  • Solo A5 Dedektörlerin plastik / bileşenlerine zarar vermez 
  • Alarm için daha hızlı yanıt süreleri sağlar 
  • Solo A5 Test spreyi bozuk dedektörlerin değişimi ve ayarlanmalarını için zamandan tasarruf sağlar 
  • Kalıntı bırakmaz 
  • SOLO 330 Aerosol Duman ve CO Dedektörü Test Cihazı ile kullanım için tasarlanmıştır 
  • Sağlığa, güvenlik ekipmanlarına ve çevreye zararsızdır. 
  • Solo A5 test spreyi uzun vadeli test için gerekli zamanı azaltarak, duman dedektörleri için yanıt oranı optimize edilmiştir. 
  • UL / ULC standartlarında listelenmiştir 

Teklif Al

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile irtibat sağlayabilirsiniz.